Duqqan Sahne’de Ekin Uzunlar çılgınlığı

Duqqan Sahne’de Ekin Uzunlar çılgınlığı

Ekin Uzunlar yeni yüzü ile gece hayatının en sevilen mekanı olan Duqqan Sahne’de bir kez daha hayranları ve müzikseverlerle buluştu.

 

Ekin Uzunlar’ın sahne alacağını öğrenen hayranları ve müzikseverler Duqqan Sahne’ye erken saatlerden itibaren akın ederken gece boyu büyük bir izdiham yaşandı.

Karadeniz müziğinin yaşayan efsane sanatçısı Ekin Uzunlar gece boyunca sevilen şarkılarını arka arkaya söylerken geceye katılan Duqqan Sahne misafirleri birçok şarkıda ünlü sanatçıya eşlik ettiler.

 

Gece boyunca hareketli türkülerde sahneye çıkarak oynayan misafirlere eşlik eden Ekin Uzunlar unutulmaz bir geceye daha imza attı.

Gece öncesi basına açıklama yapan Ekin Uzunlar “Duqqan Sahne tam Avrupai bir eğlence mekanına dönüşmüş. Burada daha öncede sahne almıştım ama şimdi her yönüyle mükemmel olmuş. Hem sanatçısı için, hem eğlenmek için gelen müziksever için en ufak detaylara kadar düşünülmüş ve mükemmel bir atmosfer oluşturulmuş. Zaten burası bizim mekanımız biz burada sahne alırken kendi mekanımızda sahne aldığımızı biliyoruz” dedi.

Duqqan Sahne işletmecisi Gökhan Reis’de yaptığı kısa açıklamada “Ekin bizim kardeşimiz ve burası onun da söylediği gibi kendi mekanıdır. Zaten bizim amacımız hem sanatçılarımızın hem misafirlerimizin kendilerini kendi mekanlarında olduğunu hissettirmek ve onlara yaşatmaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin en popüler isimleri sahnemizde misafirlerimize unutulmaz dakikalar yaşatmaya devam edecekler” diyerek duygularını ifade etti.

Bir yanıt yazın