Bursa’da Süperstar Ajda Pekkan izdihamı yaşandı!

Bursa’da Süperstar Ajda Pekkan izdihamı yaşandı!

Süperstar Ajda Pekkan, KerkiSolfej organizasyonu ve Kral Pop Radyo Medya sponsorluğundaki yaz turnesine Bursa durağında da muhteşem bir konserle devam etti.

Şehir şehir gezerek hayranlarıyla buluşan Ajda Pekkan, 22 Haziran akşamı Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Turnesinin başladığı günden bu yana tüm biletleri tükenen ve büyük ilgi gören konserler serisine Bursa da eklendi.

Konser öncesinde uzun kuyruklar oluşturan müzikseverler, Süperstar’ı bir kez daha görmenin heyecanını yaşadılar. 3.500 hayranıyla birlikte sevilen şarkılarını seslendiren Ajda Pekkan, sahnedeki enerjisi ve muhteşem yorumuyla izleyenleri büyüledi.

Koro halinde kendisine eşlik eden hayranlarına teşekkür eden Pekkan, repertuarında yer alan birçok hit şarkısının yanı sıra Semicenk ile düet yaptığı ve dijital platformlarda büyük beğeni toplayan “İlk Baharım Kışa Döndü” şarkısını da seslendirdi.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Süperstar, hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatarak alkışlar arasında sahneden indi.

Yaz turnesine devam edecek olan Ajda Pekkan, 28 Haziran’da Ankara Atılım Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

Bir yanıt yazın